Cytaty o życiu, aforyzmy, życie, cytat, sentencje, memy, obrazki (158638)

Memy o tematyce: cytaty o życiu, aforyzmy, życie, cytat, sentencje, memy, obrazki, besty, mem, cytaty, nic, cokolwiek, samopoczucie, przetrwanie, wspomnienia, rozstania, te mysli, miłość, lovsy, uczucia, żal, cytaty o miłości, przegrana, związki, smutek, koniec, zaangażowanie, bóg, muzyka, wszechmoc, kłótnia, przytulanie, krzyki, kwejk, sens, związek, bliskość, śmieszne, śmieszne obrazki, fajne, śmieszne teksty, racja, humor,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Definitywny koniec chcę usłyszeć to od Ciebie

Chcę usłyszeć to od Ciebie, że to definitywny koniec. Chcę byś wykrzyczał Mi w twarz, że przegraliśmy. Czekam, aż stanowczo stwierdzisz, że to od początku miało marne szanse na przetrwanie, a Twoje zaangażowanie było formą zrobienia Mi przyjemności. Powiedz tak, może to pomoże, bo już sama nie wiem, co ze sobą zrobić.

3 181 wyświetleń

Szpara u kobiety na cztery litery?

Truda rozwiązuje krzyżówka, w pewnym momencie pyto chopa: - Alojz ty mi powiesz jedno hasło? - Pewnie że powiem - godo Alojs - A jakie? - Szpara u kobiety na cztery litery - czyto Truda Alojs pyto - Pionowo czy poziomo? - Poziomo - A to już wiem, to będzie PYSK.

696 wyświetleń