Cytaty, besty, memy, aforyzmy, mem (158405)

Memy o tematyce: cytaty, besty, memy, aforyzmy, mem, egzystencja, zabawy, życie, obrazki, odloty, cytaty o życiu, sentencje, cytat, miłość, uczucia, związek, wytrwałość, determinacja, zaangażowanie, zakochanie, cytaty o miłości, uczucie, razem, wyobraźnia, los, przeznaczenie, przyjaźń, przyjaciółka, sukcesu życia, przyjaciele, przyjaciółki, przyjaciel, zaufanie, cytaty o przyjaźni, bezinteresowność, kawał, pustka, śmieszne.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czasami wyobrażam sobie Nas, razem

Czasami wyobrażam sobie Nas, razem na ławce w parku, w środku nocy. Siedzimy przytuleni wpatrując się w gwiazdy. Jesteśmy sami. Ty okrywasz mnie swoją kurtką. Nagle patrzysz mi głęboko w oczy, mówiąc, że kochasz, ponad życie. Że nic nie jest w stanie zatrzymać tego uczucia, które z każdą chwilą rośnie. Że nigdy mnie nie zostawisz. Ja wtulam się jeszcze bardziej. I tak siedzimy przez dłuższy czas. Szkoda, że to tylko zwykły wytwór mojej wyobraźni...

489 wyświetleń

Dziwnie, Samotnie. Pusto.

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie czujesz strachu, że ktoś zniknie. Dziwnie, Samotnie. Pusto.

2 173 wyświetleń