Błędy, memy, życie, śmieszne obrazki (152330)

Memy o tematyce: błędy, memy, życie, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, besty, humor, pisanie, szybko, klawiatura, mem, śmieszne, kawał, żarty, baca, bzykanie, kawały, żart, dowcip, świnia, owca, dowcipy, bezwględna, wartość, kwejk, sentencje, te mysli, obrazki, optymizm, te myśli, szczęście, aforyzmy, radość, lovsy, cytaty, cytat, cytaty o życiu, fotki, facebook, zdjęcia, aparat, fejs, miłość, zajętość, wnętrze, wolność,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Baca, owca i świnia

Przychodzi baca do sypialni z owcą pod pachą i mówi: - To jest świnia z którą się bzykam jak mnie zdenerwujesz! Na to żona leżąca w łóżku odpowiada ze zdziwieniem: - Ale kochanie to nie jest świnia tylko owca! A Baca: - Zamknij się, nie do ciebie mówię!

793 wyświetleń

Wartość bezwzględna z X

Pan X: Błagam!!! Nie zabijaj mnie! Mam rodzinę dzieci, oddam Ci wszystkie pieniądze, tylko proszę Cię, oszczędź mnie! Wartość bezwzględna: NIE... PIERDUT!!!

4 032 wyświetleń

Kot zawsze będzie twoim przyjacielem...

Kot zawsze będzie twoim przyjacielem. Dla niego nie ważne jest czy jesteś chuda czy gruba, brzydka czy ładna. Dla niego ważne jest żebyś go kochała tak samo jak on Ciebie. Gotowy jest za Ciebie oddać życie. Nigdy Cię nie zdradzi dla kogoś innego.

2 690 wyświetleń