Besty, demotywator, demot, obrazki, cytat (15149)

Memy o tematyce: besty, demotywator, demot, obrazki, cytat, aforyzmy, memy, cytaty, życie, szczęście, cytaty o życiu, sentencje, mem, tłumaczenie, pomoc, dziecko, wychowania, nauka, te myśli, śmieszne obrazki, kwejk, wyjebane, niezależność, śmieszne teksty, plotki, humor, obgadywanie, śmieszne, obrabianie dupy, opinie, natura, podłość, charaktery, oszustwo, ludzie, miś, miłość, znaczenie, jedyna, cytaty o miłości, uczucia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ogarnij to - alkohol vs. marihuana

1. Alkohol - uzależnia, marihuana nie uzależnia, 2. Alkohol to depresant, marihuana to antydepresant, 3. Alkohol powoduje raka, marihuana leczy raka, 4. Alkohol powoduje 1.000.000 zgonów rocznie, marihuana - żadnego. 5. Alkohol - możliwa śmierć z przedawkowania, marihuana - brak możliwości przedawkowania, 6. Alkohol zabija szare komórki, a marihuana tworzy nowe komórki, Alkohol jest legalny, marihuana nie jest legalna

9 165 wyświetleń

Żyj. Poszukuj. Podążaj własną drogą.

Nie czekaj na właściwy czas - działaj. Nie czekaj na miłość - kochaj. Nie czekaj na pieniądze - zarób je. Nie czekaj na własną misję - znajdź ją. Nie czekaj na okazję - stwórz ją. Nie zgadzaj się na mniej - sięgaj po więcej. Nie porównuj się z innymi - bądź wyjątkowy. Nie unikaj błędów - ucz się z nich. Nie roztrząsaj porażek - wyciągaj wnioski. Nie cofaj się - idź do przodu. Nie zamykaj oczu - otwórz umysł. Żyj. Poszukuj. Podążaj własną drogą. Drogą szczęśliwego życia.

4 262 wyświetleń