Życie, przemijanie, cytaty, cytaty o życiu, aforyzmy, obrazki (149725)

Memy o tematyce: życie, przemijanie, cytaty, cytaty o życiu, aforyzmy, obrazki, sentencje, memy, te mysli, mem, te myśli, cytat, radość, czas, besty, lovsy, szczęście, dieta, humor, gruba dupa, styl, brak chęci, odchudzanie, figura, moda, talia, sylwetka, śmieszne, śmieszne obrazki, motywacja, śmieszne teksty, ćwiczenie, żart, pedał, tir, dowcip, zakonnica, żarty, bzykanie, kawał, kawały, dowcipy, kierowca, szczęcie, uczucia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jedzie TIR ulicą, nagle zatrzymuje się...

Jedzie TIR ulicą, nagle zatrzymuje się i bierze autostopowiczkę, zakonnicę. Jadą w ciszy i nagle zakonnica zagaduje: - Wy to macie fajnie bierzecie panienkę, skręt w las i bzykanie. Kierowca nic, a zakonnica ponownie: - Wy to macie fajnie bierzecie panienkę, skręt w las i bzykanie. Kierowca w końcu wykumał o co chodzi i skręcił w las. Wysiedli z samochodu zakonnica sie wypięła: - Tylko w d...ę proszę, bo co niedzielę proboszcz chodzi i błony sprawdza. Kierowca posłuchał i tak też uczynił. Wsiedli do TIRa i jadą dalej. Nagle zakonnica odzywa się: - Wy to macie fajnie bierzecie panienkę, skręt w las i bzykanie, a my pedały musimy kombinować.

5 450 wyświetleń

Przy całej klasie powiedział, że mnie przeleci

Przyszła nauczycielka do domu Jasia i skarży się jego ojcu: - Pański syn w odpowiedzi na moją uwagę pod jego adresem przy całej klasie powiedział, że mnie przeleci. - Zaraz się z nim rozprawię - powiedział ojciec i podszedł do otwartego okna. - Jaaasiu! Pokłóciłeś się dziś z panią nauczycielką? - Nooo zdarzyło się. - I obiecałeś, że ją przelecisz? - Nooo tak. - To co się szwędasz po ulicy? Chodź do domu! Ona już przyszła.

612 wyświetleń

Jestem kompletnie sama i powoli przestaje dawać radę

Jestem słabsza. Potykam się o byle problem, upadając każdym kolejnym razem z większą siłą. Podnoszę się znacznie dłużej. więcej rozmyślam, każdego wieczora analizuje swoje uczucia i próbuję nadać im nazwę. O północy zdaję sobie sprawę z tego, że jestem kompletnie sama i powoli przestaje dawać radę. Zasypiam, by potem znów rozpocząć walkę o utrzymanie oddechu.

1 245 wyświetleń