Aforyzmy, życie, lovsy, obrazki (147019)

Memy o tematyce: aforyzmy, życie, lovsy, obrazki, cytaty o życiu, sentencje, perspektywa, besty, cytaty, memy, te myśli, cytat, te mysli, mem, czasdoświadczenie, spojrzenie, jan paweł ii, jan paweł, demotywator, miłość, demotywatory, demot, demoty, cytaty o miłości, uczucia, szczęście, uśmiech, wzajemność, koleżeństwo, cele, przeznaczenie, los, spełnienie, koteł, kotek, kot, śmieszne, kwejk, śmieszne obrazki, śmieszne teksty,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wasz układ był czysto koleżeński, nic dla niego nie znaczysz

Cóż za wspaniałe uczucie. Wstajesz rano z myślą o Nim. Uśmiechasz się, kiedy przypominasz sobie jak wiele dał Ci szczęścia, jak bardzo dużo znaczył, jak ceniłaś go ponad wszystko. Ale zaraz. Chwileczkę... Coś tu jest nie tak. Ach no racja zupełnie zapomniałaś, że wasz układ był czysto koleżeński, a Ty zupełnie nic dla niego nie znaczysz.

898 wyświetleń

Nieśmiały chłopiec

Chłopak mówi do dziewczyny: - Kasiu jak dam ci snickersa, to dasz pocałować się w policzek??? - No dobrze. I ja pocałował - Kasiu, a jak dam ci dwa snickersy to mogę cię pocałować w usta??? - No dobrze i ją pocałował. - Kasiu, a jak dam ci 3 snickersy to mogę cię pocałować w usta, ale z języczkiem??? - Kurrwa ja to dostanę cukrzycy zanim Ty mnie przelecisz!!

1 108 wyświetleń