Koty, śmieszne teksty, miłość (146661)

Memy o tematyce: koty, śmieszne teksty, miłość, kastracja, humor, kot, śmieszne obrazki, mem, koteł, śmieszne, besty, memy, obrazki, rozpad, te myśli, cytaty, cytat, cytaty o życiu, szyba, życie, sentencje, aforyzmy, człowiek, załamanie, kujon, szlachta, geniusz, kozioł, buntownik, obiboki, śmiechowce, księżniczki, mądrala, szkoła, gaduły, przyjaciółki, lizus, błazen, plotkary, klasa, wódka, piwo, melanż, picie, gif, impreza,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kastracja

- Kochana słyszałem, że gospodarz zabiera mnie do kastracji. Czy będziesz mnie nadal kochać? - Tak, kochanie. Cały rok oprócz marca.

610 wyświetleń

Twardy człowiek jest jak szyba...

Twardy człowiek jest jak szyba z hartowanego szkła. Wytrzyma wiele, ale jak się rozpadnie to na milion kawałków, których już nie da się pozbierać.

2 580 wyświetleń

Chyba w każdej klasie jest...

Chyba w każdej klasie jest: *BŁAZEN, który na każdej lekcji próbuje wszystkich rozbawić, *BUNTOWNIK, któremu zawsze coś nie pasuje, *KOZIOŁ OFIARNY, z którego wszyscy się nabijają, *SZLACHTA, która próbuje wszystkimi rządzić, *LIZUS, który zawsze siada przed biurkiem i podlizuje się nauczycielom, *KUJON, na każdej przerwie siedzi z książką, *PLOTKARY, obgadują wszystko i wszystkich, *MĄDRALA, który uważa, że wie wszystko, *GENIUSZ, który wie wszystko z danego przedmiotu i twierdzi, że się nic nie uczy, *GADUŁY, którym jadaczki nigdy się nie zamykają, *OBIBOKI (lenie), nigdy nic się im nie chce, *ŚMIECHOWCE, zawsze śmieją się z błazna, nawet gdy on wcale nie jest śmieszny, *KSIĘŻNICZKI, zawsze chodzą wymalowane i podrywają każdego chłopaka, *DWIE NAJLEPSZE PRZYJACIÓŁKI, które zawsze wszystko robią razem.

3 061 wyświetleń

Kwaśniewski pijany? - Nie to tylko powtarzająca się choroba filipińska

Filipińska Choroba - przypadłość związana z nadużywaniem gościnności poprzedzającej publiczne wystąpienia. Objawy: przekrwione oczy, czerwony nos, zaburzenia koncentracji, osowiałość lub nadmierna wesołość, suchość w gardle, bredzenie, słowotok, niczym nieuzasadnione wyznania miłosne. Dolegliwości: w końcowym stadium choroby zarażony wszędzie dostrzega Pawie.

5 163 wyświetleń

Na środku jeziora złapał wędkarz złota rybkę

Na środku jeziora złapał wędkarz złota rybkę. Ta klasycznie mówi: - Spełnię twoje trzy życzenia... - Ale ja nie mam życzeń, mam duży dom, dwa samochody, firmę, świetnie zarabiam, nic mi nie potrzeba... - No wiesz, to może chociaż jedno, żeby nie było, że nie spełniam życzeń! - No dobra... mam prośbę! Zrób tak, abym zawsze miał orgazm razem z żoną, jednocześnie! - Proszę bardzo! Rybka uderzyła ogonem o wodę i zanurzyła się w głębinie. Nim wędkarz dopłynął do brzegu, szczytował 5 razy...

3 472 wyświetleń