Cytaty, nauczanie (146205)

Memy o tematyce: cytaty, nauczanie, cytaty o miłości, cytat, granie, sentencje, miłość, gry, aforyzmy, uczucia, obrazki, chłopak, memy, dziewczyna, besty, mem, śmieszne, kwejk, jezus, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, humor, chsrystus, dziadek, żarty, jasio, dowcip, szubienica, strych, jaś, kawał, jasiu, żart, piwnica, nieboszczyk, dowcipy, kawały, ideał, decyzja, wybór, kobieta, cycki, dupa, obiad, mężczyzna, demotywator,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mamo, tato dziadek się powiesił na strychu!

Jasiu biegnie szybko do rodziców i krzyczy: - Mamo, tato dziadek się powiesił na strychu! Rodzice szybko biegną na strych ale nikogo nie ujrzeli. Na to Jasiu: -Hahaha! Ale Was nabrałem! Dziadek się powiesił w piwnicy!

1 257 wyświetleń

Wymawiam w myślach to samo życzenie...

Za każdym razem, gdy zdmuchuję świeczki na torcie, gdy znajdę czterolistną koniczynę, gdy zgadnę, na którym policzku mam rzęsę, zawsze wtedy robię to samo. Wymawiam w myślach to samo życzenie, życzenie związane z Tobą.

1 177 wyświetleń

Gornik wpadł do szybu w kopalni, przerażeni

Gornik wpadł do szybu w kopalni, przerażeni koledzy nachylają się nad czeluścią... - Francik... żyjesz?! - Żyja - odpowiada Francik. - Mosz złomaną nogę? - Nii... - To może ręka? - Niii... - To dlaczego... nie wychodzisz?! - Bo jeszcze lecaaa...

4 534 wyświetleń