Cytaty, lovsy, obrazki, memy, mem (141415)

Memy o tematyce: cytaty, lovsy, obrazki, memy, mem, strojenie, trampki, cytat, cytaty o życiu, besty, dekolty, nogi, te mysli, życie, laski, te myśli, sentencje, aforyzmy, jeansy, picie, śmieszne obrazki, melanż, śmieszne, kwejk, humor, zdrada, śmieszne teksty, kawał, kawały, zoczone, żarty, żart, dowcipy, bezstresowo wychowanie, dowcip, walenie konia, wkurzenie, wnerw, nielubięcię, wkurzamsię, wkurw, chomik, popcorn, walka,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

To, że dziewczyna nie stroi się każdego dnia

To, że dziewczyna nie stroi się każdego dnia, nie znaczy, że nie potrafi być sexy dla swojego faceta. Proszę, nie skreślajcie dziewczyn w jeansach i trampkach, gdy w pobliżu są odkryte nogi i głębokie dekolty...

1 173 wyświetleń

Jak sobie poradzić z bezstresowo wychowanym nieznośnym dzieckiem

Dwie pary małżonków grają w karty. Czternastoletni synek jednej z par (bezstresowo wychowany) bez przerwy im przeszkadza i nie daje grać w spokoju. Mężczyzna zaprzyjaźnionej pary nie wytrzymał i wziął młodego na bok, wrócił po chwili bez niego i wrócili di gry. Po godzinie ojciec chłopca nie wytrzymuje i pyta: - Ty stary co ty mu zrobiłeś że jest taki spokój i nie ma go tyle czasu? - A nauczyłem go konia walić.

526 wyświetleń

Życie nie jest życiem

Życie nie jest życiem, jeśli się przez nie tylko prześlizgniesz. Wiem, że jego istota polega na tym, by znaleźć rzeczy, które mają znaczenie, i trzymać się ich, walczyć o nie i nie odpuścić.

533 wyświetleń