Obrazki, życie, emocje, te mysli, memy, aforyzmy, lovsy, sentencje, samobójstwo (140448)

Memy o tematyce: obrazki, życie, emocje, te mysli, memy, aforyzmy, lovsy, sentencje, samobójstwo, te myśli, cytat, mem, zniechęcenie, besty, cytaty o życiu, cytaty, humor, śmieszne teksty, chęci, śmieszne obrazki, kotek, lenistwo, śmieszne, kwejk, kociak, kot, przyjaciel, przyjaciółka, przyjaciele, zrozumienie, przyjaciółki, wsparcie, przyjaźń, cytaty o przyjaźni, walka, wzloty, porażki, zwycięstwa, upadki, szczęście,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Prawdziwi przyjaciele

Prawdziwi przyjaciele nie odchodzą. Nie oceniają nas i szanują wszystko co robimy, każdy nasz wybór. Zawsze są przy nas w gorszych momentach, wspierają. I nie ma słów na to żeby wystarczająco im podziękować.

899 wyświetleń

Chciałabym poznać kogoś o silniejszym...

Wszystkim się wydaje, że tylko delikatne słabe kobiety potrzebują silnych mężczyzn. Brednie. Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogoś, kogo nie zdominuję. Kogoś, kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak jak on chce i już. Faceta, który szybciej wyniesie mnie na rękach z domu, niż pozwoli mi w nim siedzieć. Kogoś, kto zdejmie ze mnie obowiązek decydowania o wszystkim. Mężczyznę, który powie: Jesteś moją Kobietą. A ja po prostu będę.

2 944 wyświetleń