Śmieszne obrazki, humor, besty, kontakty, widzenia, rodzina, mem (138378)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, humor, besty, kontakty, widzenia, rodzina, mem, relacje, śmieszne, memy, kwejk, odległość, śmieszne teksty, aforyzmy, cytat, przytulanie, uczucia, sentencje, cytaty, miłość, demotywator, demot, cytaty o miłości, obrazki, kulty, kontrola, nienawiść, pogarda, samobójstwo, internet, sylwetka, figura, gruba dupa, te myśli, dieta, talia, odchudzanie, biust, dojrzewanie, faceci, demotywatory, piwo,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Gdzie moje serce? Przecież jeszcze wczoraj biło w

Gdzie moje serce? Przecież jeszcze wczoraj biło w mej piersi, przepełnione miłością i zaufaniem do ludzi. Gdzie moja dusza? Przecież była tak otwarta i odważna. Musiałeś zniszczyć mnie tak bardzo bym nie mogła czuć? Musiałeś zabrać coś, co było cenniejsze od wszystkiego co posiadałam? Dlaczego jesteś tak bezlitosny? Oddałam Ci serce wraz z duszą, czy już rozumiesz gdzie popełniłam błąd?

861 wyświetleń

muzyka - dzieli czy integruje?

Niech muzyka integruje nas, a nie dzieli. Nikt, tak jak ona nie ma tylu wielbicieli. Więc po co być wrogami skoro wszyscy jej słuchamy? Bądź wyrozumiały, a będziesz tolerowany... AMEN.

3 780 wyświetleń