Besty, memy, humor, śmieszne teksty (136988)

Memy o tematyce: besty, memy, humor, śmieszne teksty, mem, komary, gryzienie, ugryzienie, śmieszne, kwejk, śmieszne obrazki, komar, idźsobie, cytaty, życie, przystosowanie, aforyzmy, kłopoty, cytaty o życiu, obrazki, problemy, sentencje, deszcz, cytat, burza, ślad, uczucia, twardziel, wspomnienia, cytaty o miłości, miłość, lovsy, te mysli, te myśli, motyl, latanie, pies, sprzątanie, przemyślenia, oczekiwanie, zmiany, wrażenia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Telefon Ci dzwoni, nie odbierzesz?

- Telefon Ci dzwoni, nie odbierzesz? -Nie. - Odbierz, może to coś ważnego! - Siedzisz mi na kolanach, więc nie możesz dzwonić... A co może być ważniejszego od Ciebie?

1 084 wyświetleń

Strzeli pan mojej żonie w głowę, a jej kochankowi w przyrodzenie

Przychodzi facet do sklepu myśliwskiego i prosi o lunetę do karabinu. Sprzedawca sięga po najdroższy model i mówi: - Ten celownik jest tak dobry, że stąd zobaczy pan mój dom na wzgórzu. Po chwili obserwacji klient zaczyna się śmiać. - Z czego pan się śmieje? - pyta sprzedawca. - Widzę gołego mężczyznę i gołą kobietę, którzy biegają dookoła domu. Sprzedawca bierze celownik, montuje go do strzelby, sięga po dwa naboje i składa propozycję: - Dostanie pan ode mnie ten celownik wraz ze strzelbą za darmo, jeżeli strzeli pan mojej żonie w głowę, a jej kochankowi w przyrodzenie. Facet jeszcze raz patrzy na dom sprzedawcy przez celownik i mówi: - Wie pan co? Myślę, że teraz załatwię sprawę jednym nabojem...

667 wyświetleń