Memy, cytat, faceci, związki, porażki, lovsy (135409)

Memy o tematyce: memy, cytat, faceci, związki, porażki, lovsy, cytaty o miłości, miłość, uczucia, obrazki, mem, te mysli, sentencje, aforyzmy, złudzenia, rozstania, cytaty, pilnujciemnie, besty, humor, zazdrość, kwejk, śmieszne teksty, śmieszne, śmieszne obrazki, te myśli, wsparcie, przyjaciółki, przyjaźń, ludzie, przyjaciel, pomoc, przyjaciele, cytaty o przyjaźni, przyjaciółka, bóg, babcia, gif, początki, wspomnienia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie masz osoby, która Ci pomoże?

Znasz to uczucie, kiedy przypominasz sobie o wszystkich swoich problemach? Taa ... I nagle zdajesz sobie sprawę, że przecież nikt Cię nie rozumie. Nie masz osoby, która Ci pomoże, bo nagle wszyscy zniknęli. Tak po prostu. Niby gdzieś tam są, ale mają swoje życie ii nawet jeśli byli częścią twojego życiorysu, w którymś momencie się z niego wypisali... Znasz to ?

763 wyświetleń

Jadłospis na Tłusty Czwartek

Jadłospis na Tłusty Czwartek I śniadanie - pączki II śniadanie - pączki obiad (I danie) - pączki obiad (II danie) - pączki deser - pączki podwieczorek - pączki kolacja - pączki

3 055 wyświetleń

1. Nie okazuj uczuć. 2. Nie myśl o nim. 3...

1. Nie okazuj uczuć. 2. Nie myśl o nim. 3. Nie czekaj na niego. 4. Nie zaczynaj rozmowy. 5. Nie wierz mu. 6. Nie chodź za nim. 7. Nie wysyłaj sms-ów. 8. Nie dzwoń. 9. Nie wspominaj. 10. Nie kochaj !

3 085 wyświetleń