Sentencje, te mysli, uczucia, fejs, facebook (135374)

Memy o tematyce: sentencje, te mysli, uczucia, fejs, facebook, miłość, cytaty, memy, aforyzmy, cytaty o miłości, te myśli, tablica, lovsy, obrazki, wklejka, mem, oczekiwania, ideał, cytat, besty, humor, śmieszne, demotywatory, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, łikend, weekend, demot, majówka, wifi, długiweeken, internet, demotywator, nienawiść, cytaty o życiu, przyjaźń, życie, cierpienie, ból, śmierć, złamane serce,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na spacer...

Chcę kogoś kto wyciągnie mnie na spacer w deszczu, pocałuje na środku ulicy, pociągnie ze śmiechem za rękę, odgarnie mokre włosy i powie jak pięknie mi w nich. Chcę kogoś kto zadzwoni w środku nocy po to, by powiedzieć mi jak bardzo chciałby ze mną być teraz. Chcę kogoś kto ściągnie dla mnie płaszcz w zimie, gdy będę dygotać z zimna, kto włoży moje ręce w swoje rękawiczki i pocałuje w czoło. Chcę głębokich spojrzeń, dotyku, pocałunków tych prostych bez pożądania, ale i tych, przy których zapominasz, że istnieje świat wokół.

1 298 wyświetleń

Szarpałbym jak Reksio szynkę!

Szarpałbym jak Reksio szynkę! Klepałbym jak Najman matę! Żułbym jak surowy boczek! Młóciłbym jak cep zboże! Pushowałbym jak nolifer! Kręciłbym jak lewarem! Brałbym na warsztat! Skonfigurowałbym! Brałbym na żyto!

10 042 wyświetleń