Podróże, chiński, marzenia, mem, śmieszne obrazki, matematyka (13398)

Memy o tematyce: podróże, chiński, marzenia, mem, śmieszne obrazki, matematyka, besty, memy, spełnienie, śmieszne teksty, kosmici, humor, śmieszne, demotywatory, demotywator, gif, demot, putin, uniaeuropejska, stanyzjednocznoe, usa, rosja, ameryka, ukraina, krym, sentencje, obawa, zaangażowanie, miłość, aforyzmy, obojętność, te myśli, cytaty o miłości, uczucia, cytat, obrazki, lovsy, cytaty, te mysli, nauka, wspomnienia, ból,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kiedyś na pewno...

Kiedyś na pewno - zamieszkam w Londynie - zrozumiem matematykę - ogarnę wszystko czego do tej pory nie ogarniam - zwiedzę najpiękniejsze zakątki ziemi - nauczę się chińskiego - pojadę na bezludną wyspę - zagram w odjechanym filmie - cofnę się do przeszłości - spotkam kosmitów Jeszcze zobaczycie

2 658 wyświetleń

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć.

2 384 wyświetleń