Śmieszne, mem, besty, dowcip, żart, rozmowa, memy, szef, humor (131501)

Memy o tematyce: śmieszne, mem, besty, dowcip, żart, rozmowa, memy, szef, humor, śmieszne obrazki, zwolnienie, żarty, praca, kawał, lenistwo, kawały, dowcipy, fejs, wyzwanie, facebook, te myśli, tablica, kwejk, namiętność, wklejka, śmieszne teksty, sraka, zręczność, stringi, załamka, cytaty o życiu, płacz, życie, aforyzmy, samopoczucie, dół, obrazki, cytaty, cytat, sentencje, święta, odchudzanie, talia, demotywator, demot,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jaskra analna

Kobieta z rana dzwoni do swojego szefa i mówi mu, że nie przyjdzie do pracy, bo jest chora. - A co pani jest ? - pyta szef. - Mam jaskrę analną. - Że co?! Czym to się objawia?! - Po prostu nie widzę dziś możliwości przytoczenia swojej dupy do pracy...

1 214 wyświetleń

Jak osoby, które się kochają mogą się rozstać. Jak

Jak osoby, które się kochają mogą się rozstać. Jak miłość może przerodzić się w nienawiść. Jak można zapomnieć o tych wszystkich wspólnych planach, wspomnieniach, cudownie spędzonych chwilach, wspólnych rozmów czy zdjęć. Przecież tak bardzo się kochaliście, potrzebowaliście się, a teraz? Teraz mówisz że jest dla ciebie nikim? Dziecinada.

919 wyświetleń