Śmieszne obrazki, żarty, baca, mem, kawały (125492)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, żarty, baca, mem, kawały, dowcipy, kawał, besty, śmieszne, dowcip, żart, humor, memy, krowa, dojenie, burdel, odwiedziny, cmentarz, testament, prochy, cytaty, rozstanie, sentencje, cytaty o miłości, aforyzmy, miłość, cytat, obrazki, cierpienie, uczucia, chwila, życie, wspomnienia, lovsy, cytaty o życiu, radość, te mysli, te myśli, docenianie, wyjebane, śmieszne teksty, szczęście, demotywatory.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Oj krasula jak mi się nie chce ciebie doić

Baca popił na imieninach i na drugi dzień na kacu poszedł doić krowę. Mówi do niej: - Oj krasula jak mi się nie chce ciebie doić. A krasula się obraca i mówi: - To ty trzymaj cycki a ja będę skakać.

693 wyświetleń

Kowalska pisze w swoim testamencie, że...

Kowalska pisze w swoim testamencie, że jej zwłoki mają być spalone, a popiół rozsiany z samolotu ponad największym burdelem w mieście. Na to sąsiadka: - Co ty Kowalska, a dlaczego to tak? - W ten sposób będę miała pewność, że mój stary po mojej śmierci przynajmniej 2 razy w tygodniu mnie będzie odwiedzał.

2 499 wyświetleń

Czasami jedna osoba potrafi odmienić...

Czasami jedna osoba potrafi odmienić nasze życie, niespodziewanie wejść w nasze życie, niespodziewanie wejść w nasze wnętrze, opętać nasze serce. Czasem ta jedna osoba potrafi dać więcej nadziei i wsparcia niż ktokolwiek inny, ta osoba codziennie nadaje sens i rytm naszego życia, śmieje się i smuci z nami. Z czasem ta osoba staje się naszym uzależnieniem, kimś więcej, kimś bez kogo nie potrafimy żyć. To tak szybko następuje, trzeba tylko znaleźć tą jedną wyjątkową osobę, wtedy życie staje się czymś pięknym, czymś co będziemy kochać ze wszystkich sił i nie pozwolimy, by ktoś nam to zabrał ! <3

1 086 wyświetleń

Jasiu, co wiesz o jaskółkach?

Na lekcji przyrody nauczycielka pyta: - Jasiu, co wiesz o jaskółkach? - To bardzo mądre ptaki. Odlatują, gdy tylko rozpoczyna się rok szkolny!

531 wyświetleń