Te mysli, wspomnienia, miłość, związki, besty, lovsy (119521)

Memy o tematyce: te mysli, wspomnienia, miłość, związki, besty, lovsy, cytaty o miłości, sentencje, cytat, uczucia, strata, obrazki, memy, cytaty, aforyzmy, te myśli, mem, rozstania, stopy, dziecko, łóżko, śmieszne, śmieszne obrazki, kołdra, śmieszne teksty, rodzice, humor, lustro uroda, zajebistość, podarunek, psiak, słodziak, piesio, prezent, odserca, walentynki, pies, opnie, racje, smutek, tęsknota, samotność, błędy, błąd,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mówią, że? czas goi rany. Każdego dnia...

Mówią, że? czas goi rany. Każdego dnia budzę się rano i mówię sobie, że muszę być twarda, że czas zapomnieć i iść dalej. Mam wrażenie, że mi to wychodzi ale wystarczy mała rzecz związana z nim i wszystko wraca. Nigdy tak nie kochałam. Byłam najszczęśliwszą osobą. Jednak coś poszło nie tak. Obie strony zawiniły. Straciliśmy do siebie zaufanie. A ja wiarę, że może nam się jeszcze udać. Myślałam, że będzie lepiej, a mimo czasu, który upłynął, nie jest. Tęsknię za nim tak bardzo. Nie chcę zapomnieć! Nie mogę wymazać tego z mego serca i pamięci! Kochałam Cię miłością jaką nikogo do tej pory nie pokochałam. Nie chcę, aby to tak się zakończyło!

1 799 wyświetleń

Po obiecującej grze wstępnej...

Dobra, po obiecującej grze wstępnej nowożeńcy dotarli do konsumpcji. I tu już było jak za króla Ćwieczka: sapu sapu po czym samiec się sturlał. Zawsze dobrze zaczynają, wżdy na dupie kończą. Po 3 minutach.

1 530 wyświetleń