Kwejk, humor, znajomi, usuwanie, memy, facebook (118458)

Memy o tematyce: kwejk, humor, znajomi, usuwanie, memy, facebook, śmieszne teksty, śmieszne, mem, śmieszne obrazki, te myśli, besty, charakter, obrazki, sentencje, uczucia, cytat, książę, bajka, cytaty, cytaty o miłości, żaba, aforyzmy, miłość, gif, demotywator, odloty, demot, demotywatory, zagadka, hak, pchanie, przepychanie, opanowanie, kulturka, wpychanie, kultura, kosa, chamstwo, cytaty o przyjaźni, przyjaciel, przyjaźń,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pełno łajdaków na ulicach

Nazwałam swojego psa Łajdak To bardzo duża przyjemność, bo ile razy wołam go na ulicy, to zawsze ogląda się za siebie kilku mężczyzn.

1 084 wyświetleń

Mężowi zaginęła żona. Kamień w wodę!

Mężowi zaginęła żona. Kamień w wodę! On szaleje: wydzwania na policję, pogotowie, szuka po szpitalach, dręczy rodzinę i znajomych - Nic! Po dwóch dniach usilnych poszukiwań wpada do domu i... słyszy jakiś hałas w kuchni. Zagląda i widzi, że żona krząta się przygotowując mnóstwo kanapek... - Kochanie, ja od zmysłów odchodzę, co się stało, gdzie byłaś, pół miasta cię szuka! - Ach, skarbie, nie uwierzysz, co mi się przytrafiło: porwało mnie paru facetów, zawiozło na chatę a tam seks: orgie, pozycje takie, siakie, z przodu, z tyłu, afrodyzjaki, gadżety, no mówię ci - koszmar! I tak przez cały tydzień! - Zaraz, zaraz, skarbie, jaki tydzień? Przecież nie było cię dwa dni? - No tak, ale ja tylko wpadłam na chwilę po kanapki!

5 807 wyświetleń
?>