Godzina, memy, czas, śmieszne teksty, mem, śmieszne obrazki, humor, śmieszne (114860)

Memy o tematyce: godzina, memy, czas, śmieszne teksty, mem, śmieszne obrazki, humor, śmieszne, besty, pytanie, smutek, obrazki, cytaty o życiu, decyzje, szczęście, sentencje, aforyzmy, życie, cytaty, cytat, uczucia, tęsknota, lovsy, płacz, miłość, te myśli, cytaty o miłości, cierpienie, dzieciństwo, beztroska, wspomnienia, iluzja, zamieszanie, otoczenie, zaufanie, odpoczywanie, leżenie, odpoczynek, weekend, wolne, jeż, leń,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nie wybieramy sobie życia, to ono wybiera nas. Nie

Nie wybieramy sobie życia, to ono wybiera nas. Nie mamy też wpływu na to, ile przypadnie nam w udziale szczęścia, a ile smutku. To prawda, że nie wybieramy sobie życia, ale decydujemy, co zrobimy ze szczęściem i smutkiem, które są nam przeznaczone.

614 wyświetleń

Coś, co pierwotnie miało czemuś służyć...

Coś, co pierwotnie miało czemuś służyć, stało się czymś, co zaczęło służyć temu, czemu pierwotnie nie służyło. Pozostała jednak iluzja, że służy dalej temu, czemu służyło najpierw.

1 836 wyświetleń

10 Zabawnych Faktów :)

10 ZABAWNYCH FAKTÓW 1.Nie możesz umyć swoich oczu mydłem. 2.Nie możesz policzyć swoich włosów. 3.Nie możesz oddychać przez nos z wyciągniętym językiem jednocześnie. 4.Właśnie sprawdzasz punkt 3. 6.Kiedy wykonałeś punkt 3, zdałeś sobie sprawę że to możliwe... wyglądałeś tylko jak pies. 7.Uśmiechasz się teraz, bo właśnie udało się Ciebie oszukać. 8.Pominąłeś punkt 5. 9. Właśnie sprawdziłeś, że punktu 5 nie było. 10.Podziel się tym z tym z przyjaciółmi, niech także się pośmieją.

9 941 wyświetleń