Humor, idealni, uzależnieni (105289)

Memy o tematyce: humor, idealni, uzależnieni, złośliwi, wrzaskliwi, besty, humaniści, kulturalni, śmieszne obrazki, fajni, kochający, strachliwi, marzyciele, memy, lenie, brutalni, śmieszne teksty, pechowcy, matematycy, artyści, zarąbiści, wyczepiści, szlachetni, marudy, perfekcyjni, stuknięci, mem, perfekcjoniści, uśmiechnięci, obrazki, miłość, faceci, sentencje, cytaty o miłości, przyjaciele, cytaty, uczucia, aforyzmy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

A Ty kiedy się urodziłeś?

A Ty kiedy się urodziłeś? 1. marudy : 2. lenie ;p 3. perfekcyjni C: 4. kulturalni ;D 5. wrzaskliwi ;O 6. idealni <3 7. strachliwi *.* 8. wyczepiści XD 9. uśmiechnięci :) 10. artyści ^^ 11. matematycy :? 12. pechowcy ;/ 12. kochający swój telefon ;* 14. lubią ich nauczyciele 0.0 15. humaniści ;] 16. fajni (; 17. uzależnieni od fb ;3 18. trzaskający drzwiami *_* 19. marzyciele <33 20. złośliwi :& 21. brutalni xD 22. mają spoko starych ;o 23. nie lubią śniegu ;c 24. &#$@*! -.- 25. szlachetni c: 26. chodzą co niedziele do Kościoła @.@ 27. stuknięci pozytywnie [; 28. zarąbiści ! <33 29. lubią się przytulać ^.^ 30. dla nich liczy się tylko kasa $.$ 31. kochający %

2 673 wyświetleń

Więc po cholerę się martwić???

Są tylko dwa powody do zmartwień: albo jesteś zdrów albo chory. Jeśliś zdrów, to nie ma się o co martwić. Jeśliś chory, są dwa powody do zmartwień: albo wyzdrowiejesz albo umrzesz. Jeśli wyzdrowiejesz, to nie ma się o co martwić. Jeśli umrzesz, to są tylko dwa powody do zmartwień: albo pójdziesz do piekła, albo pójdziesz do nieba. Jeśli trafisz do nieba, nie ma się o co martwić. Jeśli trafisz do piekła, to będziesz tak zajęty witaniem się z kumplami, że nie będziesz miał czasu żeby się martwić. Więc po cholerę się martwić???

3 398 wyświetleń

Kobieta z zamkniętymi ustami

Japońscy naukowcy zbudowali aparat fotograficzny z tak szybką migawką, że udało im się sfotografować kobietę z zamkniętymi ustami.

520 wyświetleń