Aforyzmy, memy, szczęście, przytulanie, chwile, besty, uczucia, obrazki, mem, cytaty (103217)

Memy o tematyce: aforyzmy, memy, szczęście, przytulanie, chwile, besty, uczucia, obrazki, mem, cytaty, cytaty o miłości, koszmary, sentencje, cytat, miłość, śmieszne teksty, odlot, odloty, humor, śmieszne obrazki, śmieszne, impreza, smutek, interesowność, ludzie, tęsknota, pięści, życie, samotność, zagubienie, wyzwania, lovsy, radość, spełnienie, cele, cytaty o życiu, te myśli, ostrzeżenie, demoralizacja, niebezpieczeństwo,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zależy Ci najbardziej na tej osobie...

Zależy Ci najbardziej na tej osobie, o której pomyślisz, że chciałbyś się do niej przytulić po ciężkim i wyczerpującym dniu, szczęśliwych chwilach i najgorszych koszmarach

1 445 wyświetleń

Smutek rzuca na kolana mimo zaciśniętych...

Smutek rzuca na kolana mimo zaciśniętych pięści. Gdy przegrywasz życie, nikt za Tobą nie tęskni. Wielcy byli samotni, bo łatwo jest się zgubić. W zasadzie: coś za coś, wyznawanej przez ludzi.

2 623 wyświetleń

Rób to, czego pragniesz. Myśl pozytywnie...

Rób to, czego pragniesz. Myśl pozytywnie. Stawiaj przed sobą nowe wyzwania. Miej cel, do którego dążysz. Ciesz się tym, co robisz. Staraj się zmieniać świat na lepsze. Stój na własnych nogach. Bądź lojalny wobec innych. Żyj pełnią życia.

2 027 wyświetleń

Młode małżeństwo przyjechało do bacy...

Młode małżeństwo przyjechało do bacy na miodowy miesiąc. Zamknęli się w pokoju i kilka dni w ogóle nie wychodzili. Baca zainteresowany pukał i pukał, aż mu otworzyli, po czym wdał się w rozmowę a w końcu pyta: - Czym zes wy zyjecie, nicego wy przeca nie jedli te pare dni Na to młoda para odpowiada: - Żyjemy owocami miłości - Ale skórek od tych owoców to przez okno nie wyrzucajcie bo kury się dławią.

3 420 wyświetleń