Miłość, besty, rozstania, memy, mem, cytat, komiks (102195)

Memy o tematyce: miłość, besty, rozstania, memy, mem, cytat, komiks, sentencje, najtrudniejsze, cytaty, uczucia, aforyzmy, cytaty o miłości, obrazki, życie, cytaty o życiu, toast, picie, tęsknota, posiadanie, pragnienie, odpychanie, te mysli, nieporozumienia, kłótnie, lovsy, te myśli, sprzeczki, przyciąganie, nadzieja, cierpienie, nienawiść, instruktorka, humor, powietrze, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, odchudzanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mój dziadek jest taki stary

Dzieci chwalą się w przedszkolu: - Mój dziadek jest taki stary, że jest cały siwy. - Mój dziadek jest łysy i nie ma zębów. Jasio mówi: - A mój dziadek był taki stary, że tata musiał go zastrzelić.

660 wyświetleń

Komiks - wagary kartkówka

- Chłopaki jest akcja!! - Jaka? - Zwijamy się z lekcji, idziecie? - szybko!!! - kto się nie zwija ciota - Ja nie uciekam - coo??!! - To gnij w szkole kujonie! - Masakra! NA LEKCJI - Gdzie są wszyscy? - Uciekli proszę pani - No trudno, kartkówka i tak będzie. - Ale zostałam tylko ja. Nie opłaca się robić kartkówki dla jednej osoby! - Trzeba było uciec z kolegami. Tak kończą frajerzy.

3 708 wyświetleń

Jeśli dwie osoby naprawdę się kochają to...

Jeśli dwie osoby naprawdę się kochają to... będą razem. Nieważne co się stanie, nieważne jakie błędy popełnią, nieważne jak daleko będą od siebie. Wszystko jest nieważne, bo prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody. Miłość jest najsilniejsza.

2 438 wyświetleń