Kłopoty, te myśli, cytaty, życie, sentencje, problemy, lovsy, mem, domino (100887)

Memy o tematyce: kłopoty, te myśli, cytaty, życie, sentencje, problemy, lovsy, mem, domino, cytaty o życiu, cytat, aforyzmy, besty, obrazki, memy, te mysli, rozbieranie, piwo, śmieszne, kac, ubieranie, taniec, humor, śmieszne obrazki, kwejk, biust, spódniczki, śmieszne teksty, żona, budzik, cycki, nakręcanie, uszczęśliwianie, marzenia, faceci, kobiety, narzeczeństwo, tablica, dylematy, fejs, wklejka, picie, facebook, cytaty o.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kobiety oczyma facetów

Kobiety oczyma facetów 1. Wszystkie kobiety są wredne, ale niektóre mają duże cycki. 2. Jeśli laska ma króciutką spódniczkę, to facetowi wisi czy jej torebka pasuje do butów. 3. Ziewając mężczyzna pokazuje swoje złe wychowanie, kobieta swoje możliwości. 4. Uszczęśliwić kobietę można bardzo szybko, ale jest to bardzo kosztowne. 5. Jeśli zaprosiłeś dziewczynę do tańca, a ona się zgodziła, to się tak nie ciesz. Najpierw będziesz jednak musiał z nią zatańczyć. 6. Kobieta, która przynosi rankiem piwko na kaca jest nie tylko mądra, ale i piękna! 7. Jeżeli spotkałeś kobietę swoich marzeń, to o pozostałych marzeniach możesz śmiało zapomnieć. 8. Kobieca definicja słowa JUŻ zawsze zawiera zwrot: jeszcze tylko... 9. Kobietę znacznie łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać zgodnie z jej życzeniem. 10. Niekiedy kobieta traktuje faceta jak budzik. Najpierw go nakręci, ale skończyć nie da. 11. Narzeczeństwo to powolny proces wpadania mężczyzny w delikatne kobiece łapy. 12. Biust - ozdoba czy ciężar? Gdyby ozdoba - kobiety nosiłyby go na wierzchu, gdyby ciężar - na plecach. 13. Kobiety mają dwa rodzaje pretensji: - nie ma co na siebie włożyć, - ma za mało miejsca w szafie. 14. Gdy mężczyźnie źle - szuka żony.... Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka. 15. Jaka jest różnica między mężczyzną a kobietą? Kobieta wymaga wszystkiego od jednego mężczyzny, a mężczyzna wymaga jednego od wszystkich kobiet. 16. Żonę trzeba krótko trzymać! Rok, najwyżej dwa.

3 960 wyświetleń

Żyj. Poszukuj. Podążaj własną drogą.

Nie czekaj na właściwy czas - działaj. Nie czekaj na miłość - kochaj. Nie czekaj na pieniądze - zarób je. Nie czekaj na własną misję - znajdź ją. Nie czekaj na okazję - stwórz ją. Nie zgadzaj się na mniej - sięgaj po więcej. Nie porównuj się z innymi - bądź wyjątkowy. Nie unikaj błędów - ucz się z nich. Nie roztrząsaj porażek - wyciągaj wnioski. Nie cofaj się - idź do przodu. Nie zamykaj oczu - otwórz umysł. Żyj. Poszukuj. Podążaj własną drogą. Drogą szczęśliwego życia.

4 106 wyświetleń