Aforyzmy, cytaty, te mysli, memy, cytaty o miłości (100066)

Memy o tematyce: aforyzmy, cytaty, te mysli, memy, cytaty o miłości, wsparcie, kobieta, te myśli, sentencje, uczucia, mem, cytat, wyznanie miłosne, obrazki, potrzeby, besty, lovsy, miłość, życie, cytaty o życiu, przeszłość, zmiany, wspomnienia, szacun, szacunek, pasja, niezależność, uczciwość, poświęcenie, wzajemność, zaangażowanie, cierpienie, realizm, marzenia, kociak, lenistwo, spanie, humor, leżenie, koteł, łikend, kot,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Potrzebuję Ciebie mimo wszystko...

Bo widzisz jak to jest... przeklinam, piję piwo i lubię towarzystwo chłopaków. nie płaczę z powodu złamanego paznokcia, nie spijam się tanim winem, bo to zbyt romantyczne. Mam w dupie co myślą o mnie inni, jarają mnie za duże męskie bluzy i brzydzę się tandetą. Teoretycznie jestem silną, pewną siebie dziewczyną. Praktycznie potrzebuję Ciebie mimo wszystko.

2 084 wyświetleń

Jeśli mogłabym coś w sobie zmienić, zmieniłabym

Jeśli mogłabym coś w sobie zmienić, zmieniłabym tylko jedno. To, że za bardzo się wszystkim przejmuję. Tym co zrobiłam, czego nie zrobiłam, co zrobię i czego nie zrobię. A przecież jutro już może mnie nie być.

1 059 wyświetleń

Rób swoje i bądź dobrym człowiekiem

Trzeba być sobą. Myślę, że najważniejsze to być uczciwym człowiekiem. Uczciwym wobec siebie i innych. Znaleźć swoją pasję, coś co lubisz robić, poświęcać się temu, nie oglądając się na innych. Nie porównywać się z innymi, nie ścigać się. Robić swoje. I być dobrym człowiekiem.

1 334 wyświetleń

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o

Proszę byś przed snem spojrzał w niebo i pomyślał o mnie, że jestem, żyję i zasypiam pod tym samym niebem, co Ty. Skoro nie mogę być przy Tobie to przynajmniej możemy dzielić te chwile i a nuż uda nam się sprawić, by nasza miłość trwała wiecznie.

875 wyświetleń