Kawały dowcipy (386)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: suchar, kawały, dowcip, śmieszne obrazki, reklamy, prezenty, żarty, kawał, mem, mikołaj, memy, humor, kasa, śmieszne, św mikołaj, dowcipy, żart, reklama, besty, mąż, oliwienie, piski, mysz, picie, mężczyźni, libacja, melanż, chlanie, plastry, pijak.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mysz za szafą piszczy

W nocy w sypialni słychać jakieś szmery za szafą. Żona budzi męża i mówi: Stefan, obudź się. Mysz za szafą piszczy. Na to Stefan: A co ja mam ją naoliwić?

417 wyświetleń

Mąż pijak i plastry

Facet narąbany w knajpie postanowił kupić sobie jeszcze ćwiarteczkę do chatki. Było późno, więc chciał cichaczem wejść do domu, żeby nie zbudzić żony. Przed domem wsadził sobie ćwiarteczkę do tylnej kieszeni w spodniach, a że był tak nawalony, to przed samym mieszkaniem potknął się i wypieprzył. Rozbił flaszkę i pokaleczył sobie tyłek, więc szybko cichutko do domu i prosto na palcach do łazienki zrobić opatrunek, żeby nie zakrwawić pościeli. Ściągnął spodnie wypiął zakrwawiony tyłek w stronę lustra i robi opatrunek. Zakłada plastry - jeden drugi itd.... i położył się cichutko do łóżka. Rano żona z mordą budzi go: - Ty pijaku pieprzony, nie dosyć, że przychodzisz nad ranem do domu pijany, to jeszcze cala kołdra we krwi! A już nie wiem do cholery, na co te plastry na tym lustrze poprzyklejałeś!

467 wyświetleń