Kawały dowcipy (384)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: besty, dowcip, kanapa, tłuszcz, rozwód, memy, kawały, żarty, dowcipy, kawał, żart, śmieszne, humor, śmieszne obrazki, plama, mężczyzna, mem, kobieta, dziecko, przeklinanie, palenie, pice, decyzja, wybór, żona, mąż, piwo, lodzik, zakonnice, zoboczone, grzech, anal, imprezka, seks, piwka, szampan, impreza, sylwester, jointy, nowy rok.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Trzy zakonnice po śmierci - czy zgrzeszyłaś z mężczyzną?

Trzy zakonnice po śmierci trafiają przed oblicze św. Piotra. Św. Piotr prosi pierwszą, żeby podeszła i pyta: - Czy zgrzeszyłaś z mężczyzną? - Kiedyś tak, jak byłam młoda, ale tylko ręką. - A... to umyj ręce w tej misce ze święconą wodą i możesz wejść do nieba. Odwraca się do pozostałych zakonnic, a te zawzięcie się kłócą - O co ta kłótnia? - O to , która ma podejść pierwsza. - A co to za różnica... - A duża - odpowiada jedna - bo jak ona w tej wodzie będzie myła dupę to ja tej wody nie wypije...

1 399 wyświetleń

Sylwester bez dziewczyn

Syn wraca do domu po sylwestrze. - Co tam synku? - Dobrze mamo. - Jak sylwestra spędziłeś? - Fajnie. Parę piwek wypiliśmy, o północy szampana, zjaraliśmy jointa. Potem szybki seks. - A dziewczyny jakieś były?

973 wyświetleń