Kawały dowcipy (384)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: dowcip, żarty, dziadek, starość, kawał, kawały, memy, humor, żart, besty, wiek, śmieszne obrazki, mem, śmieszne, ojciec, dowcipy, piłka lekarska, chuck norris, plaża, picie, bimber, alkohol, melanż, dentysta, spóźnialstwo, praca, kawał o blondynce, kierunkowskaz, blondynka.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jest pan chyba najstarszym człowiekiem w Polsce

Do pewnego człowieka który miał 101 lat przyjechała telewizja. Reporter podchodzi do emeryta i mówi: - Panie Zdzisławie jest pan chyba najstarszym człowiekiem w Polsce. Czy zgodzi się pan na mały wywiadzik dotyczący pana długiego życia? - Pan chwile poczeka, zapytam ojca. - Jak to panie Zdzisławie, to pan ma jeszcze ojca? - Tak, rąbie drzewo za domem z dziadkiem.

296 wyświetleń

Spóźnienia do pracy i wizyta u dentysty

Pracownik często spóźniał się do pracy, bo zasypiał. Kierownik zagrozili chłopu zwolnieniem i biedak kupił sobie kilka budzików. Któregoś dnia budzi się rano 8:15 (do pracy na 8). Budziki nawet nie gdaknęły. Przerażony leci do sąsiada - dentysty i mówi: Rwij pan 4 zęby z przodu i pomaż pan mi twarz krwią, powiem, że miałem wypadek. Po zabiegu, pyta dentysty ile się należy, ten mówi 400zł. Gość zdziwiony mówi, że normalnie jest 40zł od sztuki, dentysta na to: Tak, ale dzisiaj jest niedziela...

623 wyświetleń