Kawały dowcipy (383)

Kawały dowcipy - hasło powiązane z: sedes, memy, dowcip, humor, kawał, japoński, kawały, nasikajtu, mem, kibel, żart, śmieszne obrazki, dowcipy, srajpantu, chiński, besty, żarty, śmieszne, tandeta, seks, kochanek, rosół, skurwiel, suchar, kury, uczeń, tablica, zboczone, kobieta, pieniądze, brzydal.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pośliń główkę

Uczennica stoi przed tablicą, rozwiązuje zadanie - ale męczy się niemiłosiernie. Za bardzo jej to nie idzie, więc co chwilę pluje w ręce i wciera ślinę we włosy. Nauczyciel patrzy ze zdziwieniem pyta się jej: - Marysia! Dlaczego na Boga wcierasz ślinę we włosy? - Wczoraj słyszałam jak tatuś mówi mamusi... pośliń główkę, zobaczysz, że od razu pójdzie ci lepiej...

1 007 wyświetleń

Czy kobiety kochają pieniądze

Staje nagi facet przed lustrem. Długo ogląda wymiętą, nieogoloną twarz, spogląda na zarośnięty jak u małpy tors, obwisłe mięśnie, rzadziejące włosy, patrzy w swoje czerwone oczy... Potem kieruje wzrok w bok lustra, gdzie widać odbicie leżącej w łóżku pięknej dziewczyny. Facet jeszcze raz spogląda na siebie i mruczy: - Kurrwa, jak można do tego stopnia kochać pieniądze...!

581 wyświetleń