Najlepsze memy! (39)

Najczęściej oglądane memy z ostatnich 10 dni.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mandat za alkohol

- Przepraszam, czy ma Pan może ochotę na piwo? - Tak, a o co chodzi? - Niestety, będzie mandat za usiłowanie spożycia alkoholu.

3 473 wyświetleń

Na światłach stał konny policjant...

Na skrzyżowaniu na światłach stał konny policjant. Za nim zatrzymał się Jasiu, na nowiutkim, błyszczącym rowerku. - Ładny rower! - mówi policjant - dostałeś go od Mikołaja? - Taaaakk! - To w przyszłym roku powiedz Mikołajowi, żeby Ci przyniósł lampkę - powiedział policjant i wypisał mu mandat za brak świateł. Jasiu wziął mandat, popatrzył i mówi: - Ładny koń, dostał go pan od Mikołaja? - Hehe, tak, tak - odpowiedział rozbawiony policjant. - To w przyszłym roku niech pan powie Mikołajowi, żeby dał mu chuja między nogami, a nie na plecach!

3 448 wyświetleń

On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś

On nie jest doskonały. Ty również nie jesteś, żadne z was nigdy nie będzie... Ale jeśli uda mu się rozśmieszyć cię co najmniej raz... Powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy... Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się go i daj mu z siebie ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji... Nie będzie myślał o tobie w każdej chwili... Ale ona da ci część siebie, o której wie, że możesz ją złamać... Nie rań go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się otrzymać więcej, niż może ci dać... Ne analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni cię szczęśliwą... Krzycz, gdy cię wkurza... i tęsknij za nim gdy go nie ma. Kochaj mocne, jeśli może zaistnieć miłość. Ponieważ doskonali faceci nie istnieją... ale zawsze istnieje jeden facet, który jest idealny dla Ciebie.

3 267 wyświetleń