Najnowsze Losuj miłość, przyjaźń, cytaty, sentencje, aforyzmy demotywatory, besty, kwejki, memy, śmieszne, fajne kawały, dowcipy, suchary, żarty, humor życzenia, wierszyki, kartki, święta, tradycje
Korzystając z tego serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności

demotywatory, besty, kwejki, memy, śmieszne, fajne

10 ZABAWNYCH FAKTÓW  1.Nie możesz umyć swoich oczu mydłem. 2.Nie możesz policzyć swoich włosów. 3.Nie możesz oddychać przez nos z wyciągniętym językiem jednocześnie. 4.Właśnie sprawdzasz punkt 3. 6.Kiedy wykonałeś punkt 3, zdałeś sobie sprawę że to możliwe... wyglądałeś tylko jak pies. 7.Uśmiechasz się teraz, bo właśnie udało się Ciebie oszukać. 8.Pominąłeś punkt 5. 9. Właśnie sprawdziłeś, że punktu 5 nie było. 10.Podziel się tym z tym z przyjaciółmi, niech także się pośmieją.

10 ZABAWNYCH FAKTÓW 1.Nie możesz umyć swoich oczu mydłem. 2.Nie możesz policzyć swoich włosów. 3.Nie możesz oddychać przez nos z wyciągniętym językiem jednocześnie. 4.Właśnie sprawdzasz punkt 3. 6.Kiedy wykonałeś punkt 3, zdałeś sobie sprawę że to możliwe... wyglądałeś tylko jak pies. 7.Uśmiechasz się teraz, bo właśnie udało się Ciebie oszukać. 8.Pominąłeś punkt 5. 9. Właśnie sprawdziłeś, że punktu 5 nie było. 10.Podziel się tym z tym z przyjaciółmi, niech także się pośmieją.